Çağdaş sanat açıkhavaya çıkıyor!

Tüm Haberler

 

İstanbul’daki Ströer Kentvizyon billboardlarında yer alacak sergi cagdassanatacikhavada.com sitesinden de online ziyaret edilebilecek.

Artnivo sanatçıları, Eylül 2016’da ilki gerçekleşecek Çağdaş Sanat Açıkhavada projesinde Ströer Kentvizyon billboardları için ürettikleri işleri sergiliyorlar. Ströer Kentvizyon ve artnivo.com işbirliğiyle gerçekleşecek projede, İstanbul’un semtlerine yayılan billboardlar iki ay süreyle çağdaş sanat çalışmalarına açılıyor, artnivo sanatçıları ile İstanbulluları buluşturuyor.

Çağdaş Sanat Açıkhavada projesinin ilk sergisine yeni çalışmalarıyla Ali Şentürk, Alper Aydın, Can Akgümüş, Çağrı Saray, Öykü Ersoy ve Türkay Çotuk katılıyor.

Çağdaş Sanat Açıkhavada sergisine katılan artnivo sanatçılarının üretimleri, insana, doğaya ve kente dair izlenim ve müdahaleler etrafında bir araya geliyor. Yaşadığı doğayı, kenti ve insanını anlamlandırma, kopyalama, başka bir mecraya aktarma ve müdahale ederek anlamını değiştirme arayışında olan sanatçılar, çalışmalarını kamusal alandaki panolara taşıyarak yine doğa, kent ve insana aktarımını sağlıyorlar. 

ViDEO için: http://stroer.com.tr/videos/Stroer_Cagdas_Sanat_Acikhavada.html

Çağdaş sanat açıkhavaya çıkıyor!