KRİSTAL ELMA’DA AÇIKHAVA

Tüm Haberler

17 – 19 Eylül 2014 tarihlerinde İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral İstanbul Kampüsünde düzenlenen 26. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali reklam, medya, pazarlama ve iletişim dünyasını bir araya getirdi.

Cannes Lions’ın ardından dünyanın ikinci büyük pazarlama iletişimi ve yaratıcılık etkinliği olan Kristal Elma’ya Türkiye ve yurtdışından çok sayıda delege katıldı.

Bring Back The Magic temasıyla düzenlenen Kristal Elma Yaratıcılık Festivali’nde 100’ün üzerinde fikir önderi ve endüstri liderinin konuşmacı olarak katılımıyla 80’den fazla konferans, seminer, panel, forum, çalışma atölyesi ve eğitim yapıldı.

Açıkhavayı değişik açılardan değerlendiren 3 önemli konuşmacı; Bill Deringer, Roshan Singh ve Andy Tilley 3 farklı oturumla sırasıyla Açıkhava; en eski mecra en yeni oldu,Yaratıcı oyun alanı OOH, Açıkhavanın sınırsız olanaklarının kilidini açmak başlıklı konuşmalarıyla dikkat çektiler.

Kristal Elma Yaratıcılık Festivali’nde ayrıca networking etkinlikleri, 2 ödül töreni, davetler ve endüstrinin tüm unsurlarını buluşturan yaratıcı endüstriler fuarı yer aldı.

Kaynak: www.kristalelmafestivali.com

KRİSTAL ELMA’DA AÇIKHAVA